Odpromienniki

Najlepszą metodą ochrony przed szkodliwym promieniowaniem jest ucieczka ze strefy zadrażnienia. Co jednak gdy nie jest to możliwe? Jakie są metody neutralizacji promieniowań cieków wodnych, jak odpromieniować miejsce z negatywnych energii?

Odpromienniki czy tzw. „ekrany” opierają się na zjawiskach:

  • Transformacji – przekształcenie szkodliwej energii w inny rodzaj energii – np. cieplną; duże odbiorniki się nagrzewają
  • Absorpcji – pochłanianie energii – wymagają czasowego rozładowania albo uziemienia
  • Odbicia / przesunięcie – trzeba zbadać potem czy do sąsiada nie przeszło
  • Rozproszenie szkodliwej energii – układ drucików 10,5 / 21 cm – lambda /2 , dł.fali wodoru
  • Kompensacji promieniowania – wyrównanie, rekompensowanie; układanie raczej wzdłuż żyły; raczej nie na człowieka. Znak chiński
  • Inne – mentalne – nie polecane ze względu na fakt, że zużywa energię bo trzeba ciągle skupiać na nich uwagę.

Odpromienniki naturalne oraz sposoby zastosowańodpromienniki

Zastosowanie odpromienników naturalnych jest bardzo tanie i skuteczne pod warunkiem, że wiemy jak z nich skorzystać i w którym miejscu zastosować. Najbardziej powszechnie stosowanym są kamienie „otoczaki” stosowane od zarania dziejów; główny element budowy świątyni, ołtarzy.

Na wsiach często spotykane jest stosowanie odpromienników: kasztanów, gorczycy, skóry zwierzęcej, naturalnych prześcieradeł z lnu, wełny owczej, muszle odwrócone otwarciem do ziemi, ziarno owca, słoma owsiana, liście z gałązek brzozy (stosowano w Biskupinie), łupiny orzechów – na pół roku, wysuszone skorupy jaj (stosowane jako spajanie zaprawy wapiennej). Dobrym odpromiennikiem są również dywany podłogowe wykonane z naturalnego surowca takiego jak wełna owcza lub wielbłądzia. Starym coraz rzadziej stosowanym odpromiennikiem jest również materac z trawy morskiej lub słomy (zwł.owsianej).

Przed budową.. warto zastosować tzw. „glinobitkę” – zaprawa budowlana wyłożona pod budynkiem (ok.15 cm) zawierająca glinę, piasek rzeczny, białko zwierzęce i wapno.

Bardzo skutecznymi odpromiennikami są również skonstruowane przez radiestetów odpromienniki techniczne. Działają z reguły po przez interferencję skierowaną w stronę cieku wodnego wygłuszając go.

Odpromieniowane miejsce należy zbadać zaraz po ułożeniu ekranu, pół roku i rok później aby sprawdzić jego działanie.

UWAGA!

Wyborem miejsca stosowania ekranów i ich montażem powinni zajmować się jedynie wykwalifikowani radiesteci. Amatorskie ustawianie odpromienników może przynieść negatywny skutek i przyczynić się do powstania nowych radiacji w miejscu i tak już zadrażnionym.

Nie ryzykuj – zamów ekspertyzę radiestezyjną